Apple wyrasta na konkurenta Amazon Prime
 

Apple Music oraz Apple iTunes to najwyraźniej dla firmy z Cupertino za mało. Gigant z nadgryzionym jabłkiem chce chyba wyprzedzić konkurentów w dziedzinie streamingu na wszystkich polach. Nowy serwis ma być czymś więcej niż Netflix i Spotify w jednym. Brzmi dobrze?

Już na początku roku głośno było o przejęciu przez Apple serwisu Texture: platformy, która udostępniała subskrybentom nielimitowany dostęp do ponad 200 magazynów i publikacji. Aplikacja działała na zasadzie podobnej, jak znany nam Netflix: po uiszczeniu miesięcznego abonamentu otrzymujemy nielimitowany dostęp do treści.

Teraz, firma zdaje się planować tworzenie serwisu, który połączy w sobie funkcjonalność Apple Music, własne programy filmowe oraz cyfrowy kiosk. Nie jest jednak wiadome, kiedy subskrybenci będą mogli zasilić konta Apple celem korzystania z dobrodziejstw usługi.

słuchawki sklep rms.pl

Nowa inicjatywa giganta może być bezpośrednim konkurentem Amazon Prime, który również oferuje muzykę, filmy oraz newsy. Jakie będą losy planowanego serwisu i miliarda dolarów, które Apple chce w niego zainwestować? Czekamy z niecierpliwością na dalsze doniesienia.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony