Współpraca Sonos i Ikea – czyżby grająca szafa?

Ikea już zaprezentowała w swojej ofercie głośniki Bluetooth, nie były one jednak sygnowane logiem znanej w świecie audio firmy. Tym razem Szwedzki producent zdecydował się na współpracę z Sonos, której efekty po długich zapowiedziach są już coraz bliższe.

Można by pomyśleć, że idealnym produktem audio w katalogu Ikea byłaby szafa grająca. Pierwszym owocem współpracy dwóch marek ma być jednak Symfonisk, czyli głośnik Wi-Fi, który ma być „zintegrowany z wyposażeniem domu” dzięki systemowi uchwytów umożliwiających wykorzystanie urządzenia jak półki.

Urządzenie ma być w pełni kompatybilne z innymi produktami Sonos.

głośniki bluetooth sklep rms.pl

Symfonisk został zaprezentowany na corocznej konferencji IKEA Democratic Design Days w Szwecji i ma być dostępny w sprzedaży w drugiej połowie przyszłego roku. Finalny produkt może różnić się wyglądem i specyfikacją od tych, które są już znane po zaprezentowaniu podczas wydarzenia.

Niestety, podczas konferencji zaprezentowano urządzenie, które nie działa. Szkoda, że producenci nie dali użytkownikom możliwości sprawdzenia, w czyją stronę (Ikea - w kwestii funkcjonalności i designu czy Sonos - w kwestii brzmienia) przechylony będzie ewentualny sukces Symfoniska.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Głośniki przenośne

Zdjęcie główne: http://whathifi.com