HiFiMAN HE-400i promocja
 

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, informuje o promocji cenowej hi-endowych słuchawek planarnych HE-400i, która obowiązuje do końca marca 2018 roku.

HiFiMAN HE-400i bazuje na konstrukcji HE-560 - topowych słuchawek 3. generacji chińskiego poducenta wycenionych na 3750zł. HE-400i oferują ten sam pałąk, system regulacji, pady oraz konstrukcję przetwornika  – teraz prawie 50% taniej, dostępne w cenie 1299zł!

Uproszczona wersja przetwornika oraz mniejszy magnes pozwoliły obniżyć wagę całej konstrukcji, przy zachowaniu niezwykle wysokiej jakości dźwięku, zgodnie określonej przez amerykańskich dziennikarzy-recenzentów jako „hi-end”.

HE-400i to audiofilskie słuchawki planarne, które mogą nosić miano pełnoprawnego hi-endu skierowanego do szerokiego grona odbiorców, dzięki umiarkowanej na tle kilkukrotnie droższych konkurentów cenie, super wygodnemu pałąkowi oraz najniższej wadze w swojej klasie.

HiFiMAN HE-400i promocja

Najważniejsze cechy słuchawek HiFiMAN 400i:

nowy system podwójnego pałąka z poprawioną ergonomią
Zupełnie nowy system podwójnego pałąka, który składa się z metalowej ramy spiętej z termoplastycznymi jarzmami utrzymującymi na ruchomych zawiasach muszle słuchawkowe z tego samego materiału. Muszle wykończono na wysoki połysk lakierem o kolorze „zadymiona szarość”.

dodatkowy skórzany pałąk
Zapewnia najwyższy komfort noszenia w bezpośrednim kontakcie z głową. Wysokość zejścia muszli słuchawkowych, a tym dopasowania do wielkości głowy ustalana jest za pomocą mechanicznego zapadkowego systemu regulacji.

HE-400i przynosi szereg zmian związanych z detalami ergonomii codziennego użytkowania
Kształt muszli oraz umiejscowienie kabla są zaprojektowane pod kątem generowania lepszego dźwięku oraz przede wszystkim wygody. Kable w HE-400i wychodzą z muszli pod łagodniejszym kątem, co sprawia, że przewód nigdy nie uderza o ramiona słuchacza. Przewodnik to w dalszym ciągu połączenie czystego srebra i miedzi monokrystalicznej.

asymetryczne nausznice
Nausznice w mogą być demontowane i w razie zużycia wymienione na nowe. Budowa samych padów jest hybrydowa - połączono tu zalety reprodukcji dźwięku wynikających z zastosowania skóry, wraz z wygodą padów welurowych. Całość zyskała asymetryczny kształt - zgodnie z budową ludzkiego ucha i głowy - przód jest nieco cieńszy od części tylnej. Dodatkowo, jest to konstrukcja obracalna, co pozwala dopasować asymetryczne ułożenie nauszników do własnych potrzeb. Częściowa perforacja padów pozwala na lepszą przepływność powietrza pompowanego przez przetworniki, co znacząco poprawiło przetwarzanie wysokich i średnich tonów.

HiFiMAN HE-400i

przetwornik „single-side”
Nowy przetwornik planarny został określony jako jednostronny z powodu zastosowania magnesu tylko z jednej strony, w przeciwieństwie do modeli HE-5, HE-500, HE-6. To pozwoliło wydatnie obniżyć wagę całej konstrukcji oraz powiększyć przestrzeń i detaliczność oferowanego dźwięku.

nowe opakowanie
Luksusowe, masywne, dwudzielne, obszyte skórą z rantem dodatkowo przeszywanym nicią.

Parametry:
Zakres częstotliwości: 20 – 35.000Hz
Impedancja: 35 Ohm
Efektywność: 93.5dB
Waga: 370 gram

HiFiMAN HE-400i – cena promocyjna: 1299zł
cena bez promocji: 2695zł

HiFiMAN HE-400iDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony