Musical Fidelity M6s DAC 32-bitowy przetwornik cyfrowo analogowy z obsługą DSD oraz wysokiej klasy wyjściem słuchawkowym
 

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę wprowadza do sprzedaży nowe urządzenie z serii M6s, który jest kombinacją:
• przetwornika DAC
• przedwzmacniacza stereo
• wysokiej wzmacniacza słuchawkowego

M6s DAC to urządzenie wyposażone w najnowszy przetwornik ESS Sabre - topowy model ES9028PRO z technologią Hyperstream III, dedykowany do najwyższej klasy urządzeń audiofilskich i studyjnych.

Przetwornik Musical Fidelity wyposażono w komplet wejść cyfrowych, z których każde akceptuje klasyczny sygnał PCM w jakości do 32/368, zaś DSD do 5.6Mhz (DSD128). Aby poszerzyć funkcjonalność urządzenia doposażono je w wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy o mocy 1.5W RMS oparty o komponenty z niezwykle cenionego urządzenia MX-HPA. Wyjścia analogowe mogą pracować w trybie liniowym lub przedwzmacnianym, co pozwala podłączyć DAC bezpośrednio pod końcówkę mocy stereo.

Musical Fidelity M6s DAC 32-bitowy przetwornik cyfrowo analogowy z obsługą DSD oraz wysokiej klasy wyjściem słuchawkowym

M6s DAC oferuje perfekcyjne parametry techniczne: zniekształcenia THD przy 20.000Hz nie przekraczają 0.0004%. Separacja kanałów wynosi minimum 105 decybeli, zaś stosunek sygnału do szumu określa parametr 119 decybeli. Liniowość jest lepsza niż 110 decybeli. Pomiary M6s DAC kilkukrotnie przekraczają możliwości innych urządzeń stereo współpracujących z nim w ramach jednego systemu.

Dźwięk M6s DAC został określony przez producenta jako super transparentny, komunikujący olbrzymią ilość detali ze znaną dla tej marki muzykalnością. Scena dźwiękowa jest holograficzna - szeroko rozciągnięta wszerz oraz w głąb. Dźwięk jest szybki, dociążony, ale nie pozbawiony odrobiny słodyczy i ciepła.

Parametry wzmacniacza słuchawkowego:

  • Moc 1.5W RMS / 32 ohmy
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 50.000Hz
  • Impedancja wyjściowa: 40 ohm
  • Obsługa sluchawek 10 - 600 ohm
  • THD: 0.005% w paśmie 20 - 20.000Hz
  • Stosunek sygnał / szum: 115dB

Musical Fidelity M6s DAC 32-bitowy przetwornik cyfrowo analogowy z obsługą DSD oraz wysokiej klasy wyjściem słuchawkowymDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony