Ultrasone Edition 15
 

 

Nowe Ultrasone to słuchawki ze złotymi membranami i tytanowymi kopułkami. Edition 15 powinny jednak nazywać się 9, gdyż cała wyprodukowana seria liczy 999 sztuk, a cena pojedynczej to 9990zł.

Edition 15 to model otwarty, wyposażony w sterownik GTC z mieszanki złota i tytanu oraz technologię S-LogicEX, dzięki czemu dźwięk stereo ma być jak najbliższy pierwotnemu wykonaniu w studio i charakteryzować się wyraźną głębią brzmienia.

Ultrasone Edition 15

Materiały wykorzystane do budowy słuchawek to nie tylko wspomniane już złoto (membrany) oraz tytan (kopułki), ale również drewno wiśni amerykańskiej, z którego wycięte są muszle, skóra Merino, którą powleczony jest pałąk nagłowny oraz mikrowelur na poduszkach nausznych mocowanych za pomocą magnesu. Słuchawki połączone są z czterordzeniowym przewodem za pomocą wysokiej jakości złącz LEMO.

słuchawki nauszne

Warto zwrócić uwagę na zastosowanie drewna wiśni amerykańskiej: jest to bowiem materiał szeroko wykorzystywany z przemyśle instrumentalnym. To właśnie z niego powstaje wiele wysokiej jakości fortepianów oraz instrumentów dętych drewnianych.

Każda para słuchawek opatrzona jest indywidualnym numerem seryjnym i ręcznie wykonywana w zakładach produkcyjnych w Lake Starnberg.

Ultrasone Edition 15

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony