Mee Audio X5 – lekkie, wytrzymałe, z mocnym basem i mocną baterią
 

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży modelu X5 – bezprzewodowych sportowych słuchawek Bluetooth.

Słuchawki charakteryzują się bardzo niską masą, wytrzymałością, lekkością oraz baterią zdolną do pracy nawet 6.5 godziny. W przypadku tego modelu producent postawił na brzmienie oparte o mocny, dosadny bas.
X5 to najlżejsze i najbardziej kompaktowe słuchawki Bluetooth do sportu. Wyposażone w firmowe przetworniki 10mm ze wzmocnioną podstawą basową perfekcyjnie nadają się do uprawiania sportu w rytm muzyki.

Mee Audio X5 – lekkie, wytrzymałe, z mocnym basem i mocną baterią
Specjalny system mocowania w małżowinie usznej oraz super niska masa poniżej 10 gram pozwala na bardzo swobodne bieganie i gimnastykę. Bateria działa nawet do 6.5 godziny, co oznacza, że przy godzinnym cyklu ćwiczeń każdego dnia słuchawki wystarczy ładować raz w tygodniu.

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.2, słuchawki X5 mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu!

Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon i kontroler poziomu głośności - dla rozmów telefonicznych oraz komfortowego odsłuchu muzyki.

W komplecie znajdują się trzy rodzaje gumek dokanałowych - dla dokładnego wygłuszenia otoczenia, bezpiecznego zainstalowania słuchawki w uchu, oraz poprawienia przetwarzania niskich tonów oraz dynamiki dźwięku.

Mee Audio X5 – lekkie, wytrzymałe, z mocnym basem i mocną bateriąDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony