Ultrasone PRO 780i
 

 

PRO 780i to najwyższy model wśród trzech ostatnio przedstawionych słuchawek nausznych Ultrasone. Główne cechy? Zbalansowany, przestrzenny dźwięk, mocny bas, zamknięta konstrukcja i wykorzystanie opatentowanej technologii S-Logic PLUS.

Przetworniki wykorzystane przy konstrukcji PRO 780i posiadają 40mm średnicę i otoczone są złotymi membranami. Model jest następcą znanych już nausznic HFI 780, które miały odtwarzać dźwięk dokładnie tak, jak został on nagrany w studiu, z zachowaniem mocnego basu i czystych wysokich tonów. Pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 20 do 20.000Hz, pokrywając tym samym pełne spektrum dźwięków słyszanych przez ludzkie ucho.

Słuchawki nauszne

Nowy model Ultrasone nazwać można profesjonalnym, dlatego niezwykle ważna jest jego wygoda użytkowania, która ma umożliwić wielogodzinny odsłuch. W tym celu producent zastosował poduszki nauszne z miękkiego materiału, który nie wywiera zbyt dużego nacisku nawet przy długim użytkowaniu. Co więcej, do zestawu (tak jak w przypadku modelu 580i) dołączone są poduszki o dwóch rodzajach wykończeń: imitacji skóry oraz z weluru.

W zestawie razem ze słuchawkami znajduje się etui do przenoszenia, dwie pary wymiennych poduszek nausznych, 2.5m kabel z pozłacanymi wtykami 3.5mm, a także przejściówka na duży jack 6.3mm.


Ultrasone PRO 780i

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony