Ultrasone PRO 580i
 

PRO 580i to jeden z trzech nowych modeli Ultrasone. Ten jest następcą HFI 580 i tak jak poprzednik ma świetnie radzić sobie w odtwarzaniu najniższych częstotliwości.

Środkowy model nowych słuchawek od Ultrasone dedykowany jest użytkownikom, którzy lubują się w gatunkach muzycznych wymagających podkreślenia i wydobycia głębokości basu: brzmienia klubowe, EMD, muzyka elektroniczna, dancehall, rap czy hip-hop, które są szczególnie polecane przez producenta.

Ultrasone PRO 580i

Przetworniki wykorzystane przez producenta posiadają średnicę 50mm i są w stanie wytworzyć dźwięk w paśmie przenoszenia od 10 do 22kHz, przy czym dolna granica jest o oktawę niższa niż najniższy możliwy do wychwycenia przez ludzkie ucho dźwięk. Nausznice otoczone są miękkimi poduszkami o różnym wykończeniu: elegancka, czarna skóra lub srebrny welur.

Słuchawki nauszne

W zestawie razem ze słuchawkami znajduje się przenośne etui ze skóry ekologicznej, 2.5m kabel terminowany pozłacanym wtykiem 3.5mm, a także pozłacana przejściówka na duży jack 6.3mm. Dołączone są także wspomniane poduszki nauszne: z weluru oraz skóry ekologicznej.

Ultrasone PRO 580i

 Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony