McIntosh MA5300
 

 

Najmniejszy dotąd wzmacniacz McIntosha? Przedstawiamy MA5300 o wymiarach 44cm (szerokość) x 15cm (wysokość x 56cm (głębokość). Producent dedykuje urządzenie posiadaczom niewielkich pomieszczeń odsłuchowych lub po prostu tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem audio.

Moc „malucha” od McIntosha to 100W na kanał przy obciążeniu równym 8 Ohm, co można monitorować na charakterystycznych dla producenta niebieskich miernikach mocy (watomierzach).

McIntosh MA5300

Tylny panel posiada parę wejść koaksjalnych, parę wejść optycznych, wejście USB audio oraz złącze MCT umożliwiające proste podłączenie transportów CD i SACD McIntosha. Wzmacniacz oferuje niezbalansowane wejścia 2xRCA (4 pary) oraz zbalansowane wejście XLR. Producent wyposażył go również w przedwzmacniacz gramofonowy z obsługą wkładek MM.

Nie jest zaskoczeniem, że MA5300 wyposażony został w radiatory z charakterystycznym monogramem producenta. Wpływa to nie tylko na estetykę urządzenia, ale również pozwala efektywnie odprowadzić ciepło generowane przez wzmacniacz.

Wzmacniacze stereo

Producent podkreśla, że w nowym modelu integry wykorzystane zostały nowe mikroprocesory oraz najwyższej jakości komponenty audio, dzięki czemu dźwięk uzyskiwany przy pomocy MA5300 ma zachwycać jakością i mocą. Co więcej, producent dodaje możliwość samodzielnego kontrolowania poziomu basów i tonów wysokich, przez co każdy użytkownik może dopasować je do indywidualnych preferencji.

McIntosh MA5300

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony