Hegel H190
 

 

Wszyscy ci, którzy poszukują nowej integry i interesują się Heglem H160 powinni zwrócić uwagę na właśnie wprowadzanego do sprzedaży następcę, czyli H190. Moc, funkcje sieciowe, nowości techniczne – co oferuje nowy Hegel?

H190 to wzmacniacz zintegrowany o mocy 150W na kanał przy obciążeniu równych 8 Ohm. Jego konstrukcja opiera się na firmowym systemie SoundEngine, a właściwie jego najnowszej generacji: SoundEnginge2, która ma jeszcze lepiej redukować zniekształcenia, wydobywając z odtwarzanej muzyki najdrobniejsze szczegóły.

Hegel H190

Złącza na tylnym panelu urządzenia pozwalają na podłączenie źródła koaksjalnego, trzech źródeł optycznych, USB oraz sieci Ethernet. Oprócz tego wzmacniacz oferuje złącza RCA (stałe i regulowane), XLR oraz oczywiście wyjścia głośnikowe. Na frontowej części dla wygody użytkowników producent umieścił wyjście słuchawkowe 6.3mm.

Wzmacniacze stereo

Urządzenie umożliwia transmisję danych za pośrednictwem DLNA, co pozwala na odtwarzanie muzyki z dowolnych platform strumieniowych, również za pośrednictwem AirPlay.

Hegel H190 dostępny jest w klasycznym, czarnym kolorze w znanym z produktów producenta, prostym wzronictwie.

Hegel H190

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony