JBL Boombox
 

 

24 godziny pracy na baterii, wodoodporność na poziomie IPX7, Bluetooth 4.2i pokaźne (jak na przenośny głośnik) rozmiary: oto JBL Boombox.

Chociaż Boombox był już szeroko nagradzany na forum międzynarodowym, to w Polsce stawia dopiero swoje pierwsze kroki. To, co wyróżnia urządzenie, a czym najbardziej chwali się producent, to niezwykle pojemna, litowo-jonowa bateria o pojemności 20.000mAh.

Jak w przypadku większości modeli od JBL, Boomboxa można bezprzewodowo połączyć nawet z dwoma smartfonami lub tabletami, a dzięki funkcji JBL Connect+ nawet ze stoma produktami producenta. Co więcej, urządzenie posiada dwa wbudowane porty USB, dzięki którym może pełnić funkcję powerbanka.

JBL Boombox

Boombox – do czego zobowiązuje nazwa – posiada uchwyt, dzieki czemu można wygodnie przenosić go w rękach. Nie straszne mu żadne warunki: będzie świetnym kompanem zarówno nad wodą lub w niepogodę (dzięki ochronie na poziomie IPX7), a także w warunkach miejskich i domowych, gdzie z powodzeniem nagłośni umiarkowanie dużą imprezę.

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth

Alternatywy dla Boomboxa? Polecamy o wiele tańszy Definitive Technology Cube o tripolarnej konstrukcji. Oznacza to, że głośnik posiada aż pięć przetworników na przeciwstawnych skrajach obudowy oraz subwoofer na szczycie, w efekcie czego promieniuje dźwiękiem w trzy strony zapewniając doskonałą przestrzenność, separację i wypełnienie dźwiękiem nawet większych pomieszczeń czy ogrodów.

 

Więcej informacji o głośnikach bezprzewodowych

JBL Boombox

 



Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony