Dune HD Duo 4K Base
 

Dune HD zaprezentowało w ostatnim czasie dwie nowości produktowe z katalogu odtwarzaczy plików audio i wideo: Solo 4K Base oraz Duo 4K Base. Tym razem skupimy się na wyższym modelu, który dedykowany jest dla wymagających użytkowników i przeznaczony do współpracy ze stereofonicznymi i wielokanałowymi systemami.

Procesor wykorzystany do budowy urządzenia to wydajny model Sigma Designs SMP8758. Dzięki niemu odtwarzacz jest w stanie obsłużyć najpopularniejsze formaty dźwięku w jakości hi-res 24-bit/192kHz i obrazu zarówno w formacie 2D jak i 3D, a także pliki 4K z 10-bitową głębią koloru.

Dune HD Duo 4K Base

Warto wspomnieć o technologii VPX, która jest specjalną funkcją procesora Sigma. Za pomocą inteligentnej analizy poszczególnych klatek materiału filmowego zdolna jest poprawić jakość wyświetlanego obrazu przez automatyczne dostosowanie dynamiki i ostrości.

Tylny panel prezentuje dwa porty USB, złącze Ethernet, wyjście HDMI, optyczne i koaksjalne. Panel czołowy wyposażony został w ekran OLED, który umożliwia nawigację i kontrolę odtwarzania bez włączania TV. Dodatkowo, z przodu umieszczony został czytnik kart pamięci. Co więcej, w obudowie zainstalować można dwa dyski twarde 3.5” o pojemności 8GB każdy. Wnętrze urządzenia skrywa zintegrowaną kartę WiFi Dual Band.

odtwarzacz sieciowy

W celu ułatwienia kontroli odtwarzacza, jest on wyposażony w podświetlany pilot z programowalnymi klawiszami.

Dune HD Duo 4K BaseDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony