Współpraca Mercedes-Benz i Tidal
 

 

Producent wysokiej klasy samochodów nawiązał długofalową współpracę z jednym z najpopularniejszych serwisów strumieniujących muzykę: Tidalem. Przez kilka najbliższych miesięcy wszyscy klienci Mercedes-Benz, którzy połączą swoje auto z portalem Mercedesa będą mieli całościowy dostęp do wszystkich usług wchodzących w skład abonamentu Tidal Hi-Fi.

Subskrypcja najwyższej wersji Tidala umożliwia dostęp do ponad 50 milionów piosenek, 185 tysięcy teledysków oraz setek playlist z podziałem na gatunki, nastroje czy dekady. A wszystko to w najwyższej jakości dźwięku.

Z okazji nawiązania współpracy Tidal wraz z Mercedesem organizują koncert we Frankfurcie, który zostanie poprowadzony przez gwiazdę pop: Iggy Azalea.

Współpraca serwisu strumieniującego z producentem samochodów nie jest zaskakująca i tylko potwierdza tezę, jakoby przemysł motoryzacyjny był coraz bardziej zainteresowany oferowaniem wysokiej jakości audio dla swoich klientów. Pisaliśmy już bowiem o planach Tesli na wprowadzenie własnego serwisu agregującego najpotężniejszych liderów rynku cyfrowej muzyki, pojawiły się również plotki o dostosowywaniu Spotify do trybu samochodowego z udogodnieniami dla kierowców.

odtwarzacz strumieniowy

Czy to zwiastuje nową erę muzyki w samochodzie? Czekamy z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń.

Współpraca Mercedes-Benz i Tidal


 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony