Klipsch Reference R-26FA
 

Klipsch odświeża serię Reference, wprowadzając nową wersję kolumn R-26F z wbudowaną nakładką Dolby Atmos, dzięki czemu nie tylko dostarcza dźwięk kierunkowo w stronę słuchacza, ale też odbijają go od sufitu, tworząc niepowtarzalną przestrzeń audio.

Przetworniki nowych R-26FA to wysokotonowa aluminiowa membrana o średnicy 1 cal z głośnikiem Tractix 90x90 oraz podwójny przetwornik niskotonowy 6.5 cala. Kanał Dolby Atmos nagłaśniany jest za pomocą 1-calowego aluminiowego przetwornika wysokotonowego (również będącego hybrydą z głośnikiem Tractix) oraz niskotonowy stożek o średnicy 5.25 cal.

Klipsch Reference R-26FA

Kolumny zbudowane są z płyty MDF, która z przodu przykryta jest sztywną maskownicą z możliwością demontażu. Na frontowej części podłogówek znajduje się również port bas-reflex, który skutecznie obniża zejście basu.

kolumny stereo

Nowa pozycja z serii Reference swoim wzornictwem nie odbiega od pozostałych pozycji kolekcji, mamy tu bowiem do czynienia z charakterystycznymi dla Klipscha membranami malowanymi na miedziano-złoty kolor. W odróżnieniu od całej serii nowe podłogówki z Dolby Atmos zapowiadane są tylko w jednej, ciemnej wersji kolorystycznej. Cała kolekcja Referencje dostępna jest natomiast w odcieniach czerni oraz brązu.

Klipsch Reference R-26FADodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony