Rega Planar 6
 

Planar 6 to najnowszy gramofon Regi, który został stworzony z nadzieją na pobicie sukcesu modeli RP8 oraz RP10. Urządzenie wyposażone jest w nowy zasilacz Neo i opcjonalną wkładkę, która również stanowi nowość w ofercie producenta: mowa o MC Ani w szlifie eliptycznym.

Plinta gramofonu wykonana została z ultralekkiej pianki poliuretanowej Tancast 8 otoczonej HPL, czyli High Pressure Laminate. Jest to niesamowicie sztywny, a przy tym niezwykle cienki, nowoczesny laminat o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Rega Planar 6

Gramofon wyposażony jest w ramię RB330 oraz talerz z przyciemnianego szkła oraz sub-talerz z litego aluminium. Silnik napędzający urządzenie to 24V synchroniczny motor, który – do spółki z aluminiowymi stopkami – dba o zachowanie jak najniższego poziomu wibracji. Co więcej, Planar 6 wyposażony jest w oddzielny zasilacz Neo, który umożliwia elektroniczną zmianę obrotów oraz wysoką kontrolę stabilności częstotliwości generowanych sygnałów.

gramofony i akcesoria

Nowość od Regi, której premiera przewidywana jest na wrzesień tego roku, dostępna będzie w jednym, nowym dla producenta, matowym wykończeniu 'Polaris Gray'.

Rega Planar 6Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony