Focal Sib Evo 2.0
 

 

Francuski Focal prezentuje nową serię Sib Evo, a w niej zestaw 2.0 czyli niewielkich rozmiarów kolumny podstawkowe, które – według producenta – niejednego zaskoczą jakością i mocą wydobywającego się z nich dźwięku.

Sib Evo 2.0 to monitory o futurystycznym, acz ponadczasowym wzornictwie. Dzięki kompaktowym wymiarom (wysokość 25.2cm, szerokość 16.2cm, głębokość 16.2cm) idealnie dopasują się do każdego pomieszczenia, nawet tam, gdzie miejsce jest ograniczone.

Focal Sib Evo 2.0

Kolumny wyposażone zostały w dwa przetworniki: miękką, 19mm kopułkę wysokotonową oraz głośnik średnioniskotonowy o średnicy 5 cali (130mm). Zejście basu dodatkowo podkreślana jest za pomocą portu bass-reflex umieszczonego na tylnej części obudowy.Skuteczność Sib Evo 2.0 szacowana jest na 90dB, przy czym powinny być napędzane wzmacniaczem o mocy z zakresu 25 – 200W. Impedancja kolumn równa jest 6 Ohm.

kolumny podstawkowe

Nowe monitory Focala są niezwykle proste w instalacji naściennej, mogą być też umiejscowione na płaskiej powierzchni jako klasyczne „podstawki”, przy czym kąt ich nachylenia można modyfikować w granicach 5 stopni. Co więcej, umieszczone w pozycji horyzontalnej mogą sprawdzić się jako głośnik centralny.

Focal Sib Evo 2.0


 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony