Ultrasone Naos
 

 

Ultrasone rozszerza produkcję o pierwszy w ofercie firmy przenośny wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC. Jego kompaktowa konstrukcja sprawdzi się idealnie u wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i korzystają ze smartfonów, tabletów lub laptopów z gniazdem micro USB, USB C, Apple Lightning czy USB A.

Przetwornik DAC umieszczony w sercu Naos przetwarza sygnał o maksymalnej rozdzielczości 24bit/192kHz. Zastosowanie wysokiej jakości elektroniki pozwala uzyskać dźwięk o wiele bardziej czysty i realistyczny niż ten, który pozyskiwany jest z tradycyjnych źródeł dźwięku.

Ultrasone Naos

Połączenie przetwornika Ultrasone zresztą systemu audio jest niezwykle proste – wystarczy podłączyć go do gniazda, a urządzenie jest natychmiast gotowe do użytku. Aby cieszyć się wysokiej jakości muzyką pozostało jedynie podłączyć słuchawki do gniazda 3.5mm mini jack.

słuchawki

Nowość od Ultrasone dedykowana jest wszystkim rodzajom słuchawek, zarówno dokanałowym, jak i nausznym. Co więcej, Naos świetnie współpracuje również z głośnikami aktywnymi.

Kompatybilność z szeroką gamą urządzeń zapewniają dołączone do zestawu przejściówki, które umożliwiają podpięcie Naos do portów takich jak USB A, USB C, micro USB oraz Apple Lightning. W opakowaniu znajduje się również solidne etui, które chroni przetwornik przed uszkodzeniem w czasie podróży.

Ultrasone Naos

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony