Monitor Audio PLIC II
 

 

Wakacje to dla wielu czas niekoniecznie na dalekie podróże i wyjazdy, ale na urlop spędzony przy remoncie mieszkania. Dla wszystkich tych, którzy chcą przy okazji odnowić już istniejącą, bądź dopiero założyć instalację audio, brytyjski producent przygotował nową pozycję w swojej ofercie produktowej: instalacyjny głośnik sufitowy PLIC II.

Trójdrożna konstrukcja kolumny, na którą składa się, po pierwsze 8 calowy przetwornik basowy o długim skoku membrany Rigid Diaphgram (RDT II), która precyzyjnie, niemal natychmiastowo reaguje na sygnał audio bez generowania zbędnych zniekształceń. Głośnik basowy połączony z podwójnym przetwornikiem średniotonowym C-CAM oraz wysokotonowym C-CAM. Są one skierowane w stronę odsłuchu w taki sposób, by dźwięk wytwarzany przez PLIC II był jak najbardziej spójny.

Monitor Audio PLIC II

Przetworniki wykorzystane przy budowie PLIC II posiadają napęd magnetyczny o dużej wytrzymałości który zapewnia, że cewka pozostaje zawsze w odpowiedniej pozycji nawet podczas wytężonej pracy. Liniowość pracy cewki głośników poprawiona jest przez wykorzystanie miedzianych pierścieni, co obniża zniekształcenia intermodulacji i zapewnia czysty, przejrzysty dźwięk.

Montaż głośników w ścianie jest uproszczony przez zastosowanie trzypunktowego systemu mocowania Tri-Grip w typie zapadkowym. Zapewnia on znaczne zwiększenie powierzchni styku podczas montażu w porównaniu do innych typów mocowań.

instalacyjne

Okrągła maskownica PLIC II może być przemalowana na dowolny kolor, w zależności od potrzeb i wystroju pomieszczenia, w którym ma być zamontowany głośnik.

Monitor Audio PLIC II

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony