Primare I35
 


Primare prezentuje nowe urządzenia z segmentu stereofonicznego, a wśród nich wzmacniacz zintegrowany I35 wyposażony w funkcje sieciowe.

Urządzenie dostarcza moc 150W na kanał przy obciążeniu 8 Ohm. Wzmacniacz wyposażony jest w sekcję DAC z przetwornikiem AKM AK4497. Umożliwia on odtwarzanie plików w formacie PCM do 768kHz oraz DSD do DSD128, w tym WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3 czy WMA. Do budowy I35 wykorzystano nowy system zasilania: UFPD2 czyli ulepszoną wersję rozwiązania znenego już z poprzednich modeli Primare.

Primare I35

Tylny panel wzmacniacza przedstawia bogaty zestaw różnorodnych złącz. Użytkownik do dyspozycji pozostawione zostały trzy komplety wejść oraz dwa komplety wyjść 2xRCA, dwa zestawy wejść 2xXLR, cztery wejścia optyczne, dwa wejścia oraz jedno wyjście koaksjalne, podwójne złącze Ethernet oraz wejście RS232. Urządzenie posiada również interfejs USB i pozwala na podłączenie jednej pary kolumn głośnikowych.

I35 wyróżnia się ciekawym, nowoczesnym i eleganckim designem. Płyta czołowa wykonana jest z aluminium. Na niej umieszczone zostały pokrętła sterowania (wykonane z tego samego materiału) oraz wyświetlacz OLED. Urządzenie dostępne jest w jednej opcji kolorystycznej: z jasnym, srebrnym frontem i resztą obudowy utrzymaną w ciemnych, czarnych barwach.

zintegrowane

Łączność bezprzewodowa w nowym wzmacniaczu I35 realizowana jest za pomocą wbudowanych modułów Bluetooth oraz Wi-Fi. Możliwe jest również stworzenie sieci multiroom dzięki kontroli strefowej, umożliwiającej odtwarzanie wprost z odtwarzacza lub za pośrednictwem ulubionych aplikacji strumieniujących. Obsługa urządzenia może odbywać się za pomocą pilota lub dedykowanej aplikacji.

Primare I35Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony