Oppo UDP-203
cena od 3490.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Pasywne soundbary w ofercie brytyjskiego Monitor Audio to nie nowość. Producent wciąż prezentuje nowe produkty serii SB, które mają współpracować z coraz większymi telewizorami. Tym razem prezentujemy najnowszy model: SB4, dedykowany ekranom o przekątnej do 70 cali.

Oppo UDP-203

Przetworniki nowego soundbara wydzielone są w trzy odrębne, niezależne od siebie sekcje: lewą, środkową oraz prawą. Każda z nich wyposażona jest w ten sam zestaw głośników, składający się dwóch przetworników niskotonowych C-CAM o przekątnej 4 cali oraz dwóch 25mm kopułek wysokotonowych C-CAM. W centralnej części zaimplementowane zostały również dodatkowe, niewielkie głośniki ABR (Auxiliary Bass Reflex), mające za zadanie wzmocnić bas i zwiększyć moc, eliminując przy tym szumy.

Oppo UDP-203

Obudowa soundbara wykonana jest ze specjalnie wzmacnianej płyty MDF, wykończonej bezszwową otuliną. Całość wykończona jest bokami ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu soundbar będzie idealnie współgrał z pomieszczeniami o nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

soundbar

Łatwość instalacji zapewniona jest przez niskoprofilowe słupki montażowe. Punkty montażowe dostosowane są do systemów firmy SANUS – rozwiązanie to pozwala na zachowanie szerokich możliwości montażowych dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Oppo UDP-203Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony